Anasayfa
Entegre MIS Giriş | BUILDEST Giriş | English | العربية
Hakkımızda

ENTEGRE, yatırımcı ve finansör kuruluşlara, inşaat, yatırım ve geliştirme projelerinde "Proje Yönetim", "Danışmanlık", "Teknik Değerlendirme" ve "Kredi Kontrol" hizmetleri sunmaktadır.

ENTEGRE, konusunda uzman elemanlarla her türlü inşaat yatırım projesinde, "Proje Yönetimi" ve "İnşaat Destek Hizmetleri ve Çözümleri" sunan bağımsız bir firmadır. Müşterilerinin memnuniyeti için bütün dikkati ile “Proje Yönetimi Hizmeti” sağlar. ENTEGRE, ana hedefi gerçekleşmekte olan projelerde müşterilerin isteklerini göz önüne alarak, "Proje Yönetim Hizmetleri"  sağlamak olan bir yönetim ve danışmanlık firmasıdır. Ekip kültürümüz, çevreye teknik yeteneklerimizi ortaya çıkardığımız yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Müşterilerimizin yanında olarak en iyi hizmeti verdiğimize inanıyoruz.

Değerlerimiz
Şirket kültürü ve değerlerimiz; BÜTÜNLÜK, YARATICILIK, EKİP ÇALIŞMASI ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ üzerine yoğunlaşmıştır. Müşterilerin güvenini sağlamakta, etik değerlere olan bağlılığımız da büyük rol oynamaktadır.

Misyonumuz
ENTEGRE’nin misyonu; Türkiye ve Bölge ülkelerinde, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, kaliteli "Proje Yönetimi", "İnşaat Yönetimi" ve ilgili hizmetleri vermektir.

Vizyonumuz
ENTEGRE; Türkiye ve bölge ülkelerindeki her türlü inşaat yatırım projesinde, yatırımcı adına başarılı hizmetler veren, tüm taraflarca güvenilir, en üst derecede verimli ve kalite bazlı çalışan bir kurum olmayı hedeflemektedir.


© 2013 Entegre Proje Yönetim. Tüm Hakları Saklıdır.

E-5 Ankara Asfaltı Halk Sk. No:56 Sıddıklar Is Mrk. K.4 Kozyatağı-İstanbul/TÜRKİYE
Tel : +90 (216) 355 26 50 - Fax: +90 (216) 355 23 70

info@epy.com.tr