Anasayfa
Entegre MIS Giriş | BUILDEST Giriş | English | العربية
Hizmetler

YAPITAŞI PROJE YÖNETİM DESTEK SİSTEMİ

YAPITAŞI, inşaat sektöründe mühendislik ve taahhüt hizmetleri veren küçük, orta ve büyük boy tüm işletmeler için en ileri bilişim teknolojileri ile geliştirilmiş profesyonel bir çözümdür. Mühendislik ve Taahhüt Projelerinizin yönetiminde eksiksiz bir çözüm sunar.

Kar marjlarının düştüğü ve kızgın rekabet koşullarının hüküm sürdüğü taahhüt sektöründe mücadele edebilmek için bilişim teknolojilerinin avantajlarından yararlanmak zorunluluk haline gelmiştir. İhale ve teklif hazırlık aşamasından projenizin garanti süresinin dolduğu aşamaya kadar tüm süreçleri, YAPITAŞI sayesinde en ileri teknolojilerle yönetebilirsiniz.

PROFESYONEL YAKLAŞIM
YAPITAŞI, inşaat ve taahhüt sektörünün içerisinden gelen bir ekibin, altı yılı aşkın bir sürede bugünkü üst düzey seviyesine ulaştırdıkları bir yazılım çözümüdür. Şablon ve kalıplara bağlı kalmayan bir yaklaşımla YAPITAŞI, inşaat sektöründe her büyüklükten firmanın gereksinimlerini eksiksiz karşılayabilecek bir bilgi teknolojileri ürünüdür.
YAPITAŞI, firmanızın kurumsal kimliğine kolaylıkla adapte olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Beklentilerinizi karşılayacak kalitede, zamanında ve bütçenize uygun olarak sisteminize adapte edilebilir.

YÖNETİM SİSTEMLERİ VE PROSESLERİ ÇÖZÜMÜ
YAPITAŞI, bir inşaat taahhüt firmasının ihtiyaç duyacağı süreçlerin ve aktiviterin takibi, kontrolü ve tüm ihtiyaçlarına çözüm için hazırlanmıştır.

www.yapitasi.com


© 2013 Entegre Proje Yönetim. Tüm Hakları Saklıdır.

E-5 Ankara Asfaltı Halk Sk. No:56 Sıddıklar Is Mrk. K.4 Kozyatağı-İstanbul/TÜRKİYE
Tel : +90 (216) 355 26 50 - Fax: +90 (216) 355 23 70

info@epy.com.tr