Anasayfa
Entegre MIS Giriş | BUILDEST Giriş | English | العربية
Hizmetler

BUILDEST Döküman Yönetim Sistemi

BUILDEST, ENTEGRE'nin Müşterilerine sunduğu Proje Yönetim hizmet standardını yükseltmek ve geliştirmek amacıyla, YAPITAŞI bilgi teknolojileri tarafından, geliştirilen bir doküman paylaşım ve yönetim yazılımıdır.

ENTEGRE'nin yürüttüğü projelerde yatırımcı, proje yönetimi, tasarımcılar, yüklenici ve alt yüklenici firmalar BUILDEST sayesinde sistematik bir şekilde proje ile ilgili dosyaları paylaşırlar.

BUILDEST tamamen web tabanlı geliştirilmiştir. BUILDEST ile projenin tarafları kendilerine özel şifrelerini girerek proje ile ilgili dökümanlara istedikleri zaman, istedikleri yerden ulaşabilir, diğer proje sorumlularıyla en hızlı biçimde paylaşabilirler.

BUILDEST ile klasik yöntemlerin çok ötesinde, hızlı, güvenli, kesintisiz dosya paylaşımı ve depolaması sağlanır. Her yükleme, yükleme tarih ve zamanı ile sisteme kaydedilir.

BUILDEST sistemine eklenen her dosyadan ilgili kişiler e-posta, anlık mesajlaşma veya istenirse sms yoluyla haberdar edilebilir.

Bu özellikleri sayesinde; projelerin yürütülmesi sırasında sıklıkla rastlanan dosya/proje tarafımıza ulaşmadı cümleleri ile başlayan sürtüşmelere BUILDEST ile yönetilen projelerde rastlanmaz.

İsterseniz aşağıdaki linke tıklayarak BUILDEST ile ilgili temel eğitim prezantasyonunu izleyebilir, daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Buildest Eğitim Prezentasyonu

www.yapitasi.com


© 2013 Entegre Proje Yönetim. Tüm Hakları Saklıdır.

E-5 Ankara Asfaltı Halk Sk. No:56 Sıddıklar Is Mrk. K.4 Kozyatağı-İstanbul/TÜRKİYE
Tel : +90 (216) 355 26 50 - Fax: +90 (216) 355 23 70

info@epy.com.tr