Kurumsal

Yöneticiler

Kemal OKUMUS – MRICS, Genel Müdür
Kemal Okumuş, 2003 yılında kurucusu olduğu ENTEGRE bünyesinde Genel Müdür olarak görevini sürdürmektedir. Boğaziçi Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği lisansını ve yüksek lisansını bitirdikten sonra, Marmara Üniversitesi MBA eğitimini de başarıyla tamamlamıştır. Kemal Okumuş, birçok önemli projeyi tamamlamanın yanında, uluslararası ve yerel birçok önde gelen şirkete de destek vermiştir. 24 yıllık süreçte proje yönetimi ve inşaat uygulamaları konusunda deneyim kazanmış olan Okumuş, Bovis Lend Lease, Borova, BMB United Engineers ve Tekfen gibi önemli firmalarda çalışmıştır. İPYD (İstanbul Proje Yönetim Derneği) kurucularından ve eski başkanlarından biri olan Kemal Okumuş aynı zamanda RICS, ULI, GYODER ve yeşil binalar konseyi ÇEDBİK bünyesinde üye olarak görev almaktadır.
 

Ali ÇOBAN – Operasyon Direktörü
Ali Çoban,  ENTEGRE bünyesinde 2004 yılından bugüne kadar çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği lisans programını tamamladıktan sonra, Proje Yönetimi Yüksek Lisans programını bitirmiştir. Yüksek lisans öğrenimi esnasında, profesyonel iş yaşantısına hakediş ve planlama sorumlusu olarak başlamıştır. İş hayatındaki 20 yılı aşkın süre zarfında, Türkiye ve Azerbaycan’da, uluslararası ve yerel, büyük ölçekli pek çok genel müdürlük ofisi, toplu konut, otel, alışveriş merkezi, arıtma tesisi ve endüstriyel tesis projelerinde yer almıştır. Bovis Lend Lease, Soyak, Lurgi-Bamag, Tepe, Tekfen ve İntes gibi firmalarda, uluslararası proje yönetim deneyiminin yanı sıra, inşaat uygulama deneyimi de kazanarak, önemli sorumluluklar almış ve yöneticilik yapmıştır.

Oğuz SARP -  Operasyon Direktörü
Oğuz Sarp, ENTEGRE'ye 2007 yılında katılmıştır. Boğaziçi Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği lisans ve yüksek lisans programını tamamlamıştır. İnşaat sektöründe yurtdışında edindiği ilk iş tecrübelerinden sonra K.U.Leuven Üniversitesi Belçika’ da 2 senelik MBA programını (finans-pazarlama ağırlıklı) tamamlamıştır. Oğuz Sarp, iş hayatında birçok önemli inşaat projelerinde görev almış ve Türkiye’nin önemli inşaat firmalarında çeşitli yöneticilik görevlerini icra etmiştir. 25 yıllık iş deneyimi içerisinde sırasıyla Soyak İnşaat A.Ş. (Mekke-Suudi Arabistan), Alsim Alarko (Moskova-Rusya), Ekinciler Holding (Ekpar-Ekintaş A.Ş.), Borova Yapı Endüstrisi A.Ş. ve Ulka İnşaat A.Ş. (Yönetim Kurulu Üyesi-Ortak) firmalarında çalışmış ve üst düzey yöneticilik yapmıştır. 2005-2006 yıllarında İPYD’de (İstanbul Proje Yönetim Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Riva Spor Kulübü’nde ise şu anda Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.
 

Melih ERAKMAN – Proje Koordinatörü
Melih Erakman, ENTEGRE’de  2008 yılından beri çalışmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli D.M.M.A’den 1987 senesinde mezun olup, meslek hayatında sırası ile STFA ve Alarko firmalarında  uzun seneler görev alarak güç santrali, arıtma tesisleri, hızlı tren projesi, Bakü Ceyhan boru hattı projelerinin başında yönetici/üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır.

 

Entegre Proje Yönetim Danışmanlık Mühendislik Tic. A.Ş. © 2020 | tüm hakları saklıdır.