Hizmetler

Dijital Proje Yönetimi

Entegre, sunduğu hizmet kalitesini arttırmak amacıyla yeni teknolojik çözümleri desteklemekte ve işleyişine entegre etmektedir. Raporlama süreçleri için, projenin ilerleyişi ile ilgili anlık bilgi paylaşımı ile hızlı aksiyon alınmasını sağlayan kendi Dijital Raporlama Sistemi'ni geliştirmiştir. Ayrıca, iç işleyişinde, hızlı mesajlaşma, bilgi aktarım platformlarını kullanmaktadır. Yatırımcı, ana yüklenici gibi proje paydaşlarıyla bilgi paylaşımında ise BUILDEST, EVERYPROJECT gibi yenilikçi araçlar kullanmaktadır. 

 

ENTEGRE DİJİTAL RAPORLAMA SİSTEMİ

Entegre Dijital Raporlama Sistemi, projelere ait ilerleme durumu, finansal durum, iş değişiklikleri, iş programları, kalite durumu, imalat çizimleri, RFI ve malzeme onayları gibi tüm proje verilerinin görselleştirilmiş analizlerinin ve detaylarının her zaman ulaşılabilir olmasını sağlayan dijital raporlama aracıdır. Entegre Dijital Raporlama Sistemi, anlık veri toplama ve bulut ortamında veri girişi ile her zaman dinamik ve günceldir. İşverenlerin ve tüm proje paydaşlarının, genel proje durumunu ve olası riskleri hızlıca anlamalarını sağlayan temel performans göstergelerini (KPI'ları) ve projeyle ilgili tüm süreçleri görsel ve kolay anlaşılabilir şekilde sunar. İş zekâsı programları ile oluşturulmuş entegre algoritmalar, projelerle ilgili olası sorunların, gecikmelerin ve maliyet aşımlarının ortaya çıkmadan önce bu sorunları öngören erken bir uyarı sistemini de içinde bulundurur.

 

BUILDEST 

BUILDEST, ENTEGRE'nin Müşterilerine sunduğu Proje Yönetim hizmet standardını yükseltmek ve geliştirmek amacıyla, YAPITAŞI Bilgi Teknolojileri tarafından, geliştirilen bir doküman paylaşım ve yönetim yazılımıdır. ENTEGRE'nin yürüttüğü projelerde yatırımcı, proje yönetimi, tasarımcılar, yüklenici ve alt yüklenici firmalar BUILDEST sayesinde sistematik bir şekilde proje ile ilgili dosyaları paylaşırlar. Tamamen web tabanlı geliştirilen BUILDEST ile projenin tarafları kendilerine özel şifrelerini girerek proje ile ilgili dokümanlara istedikleri zaman, istedikleri yerden ulaşabilir ve diğer proje sorumlularıyla en hızlı biçimde paylaşabilirler.

BUILDEST ile klasik yöntemlerin çok ötesinde, hızlı, güvenli, kesintisiz dosya paylaşımı ve depolaması sağlanır. Her yükleme, yükleme tarih ve zamanı ile sisteme kaydedilir. Sisteme eklenen her dosyadan ilgili kişiler e-posta, anlık mesajlaşma veya istenirse sms yoluyla haberdar edilebilir. Bu özellikleri sayesinde; projelerin yürütülmesi sırasında sıklıkla rastlanan dosya/veri paylaşımında yaşanan iletişim kazalarına rastlanmaz.

http://www.buildest.com

 

EVERYPROJECT

Yapıtaşı Every Project yeni nesil bir dijital kalite kontrol yazılımıdır. Projeye taraf olan farklı kişi ve firmalar tarafından kolayca kullanılabilen bu yazılımla şu çalışmalar yapılabilir:

  • Kontrol listesi oluşturma ve işleri bu kontrol listeleri ile takip etme
  • Plan üzerinde hatayı tespit etme ve fotoğraflama
  • Bu hata ile ilgili sorumlulara görev atama
  • Bu hatanın bertaraf edildiğinin kontrolünü yapma
  • Hataların ve kontrol listelerinin kategorize edilerek takibi
  • Hataların ve kontrol listelerinin periyodik raporlanması

 

 

Entegre Proje Yönetim Danışmanlık Mühendislik Tic. A.Ş. © 2020 | tüm hakları saklıdır.